Opłata początkowa tylko 6.75 ZŁ

Rozliczenia bezgotówkowe

Wystawiamy faktury VAT 23%

Atrakcyjne ceny przejazdówO nas

O naszej firmie

TaxiMaxxi działa już dla Państwa w Ostrowcu Świętokrzyskim. Dysponujemy flotą komfortowych pojazdów, w każdym znajdziecie Państwo klimatyzację, terminal płatniczy, fotelik dla dziecka, ładowarkę do telefonu oraz miłego kierowcę. Każdy nasz samochód jest oznaczony, licencjonowany i posiada dodatkowe ubezpieczenie. Dzięki własnej bazie serwisowej z największą starannością dbamy o nasze auta a co za tym idzie Państwa komfort i bezpieczeństwo. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w transporcie rzeczy oraz osób.

Posiadamy szereg licencji i certyfikatów co potwierdza nasze kompetencje, między innymi:

- Licencia na wykonywanie krajowego transportu drogowego w zakresie przewozu osób taksówką.

- Licencja na wykonywanie transportu drogowego w zakresie pośrednictwa przy przewozie osób.

- Licencja na wykonywanie transportu drogowego.

- Certyfikat kompetencji zawodowych w drogowym transporcie rzeczy / osób.

- Certyfikat IBK / FGZ itp.

Każdy kierowca w procesie rekrutacji przechodzi specjalistyczne badania, nie może być karany i musi posiadać minimum 3 lata doświadczenia w prowadzeniu pojazdów.

Jako młody i kreatywny zespół postanowiliśmy połączyć tradycję i doświadczenie z nowoczesnością. Oferujemy naszym Klientom innowacyjne rozwiązania informatyczne oraz organizacyjne. Gwarantujemy oszczędność czasu poprzez automatyczne przyjęcie zlecenia np: aplikacje mobilną oraz najnowocześniejsze formy płatności bezgotówkowych

Jako jedyni w Ostrowcu Świętokrzyskim jesteśmy prawdziwą korporacją. Posiadamy własne samochody, własną bazę dyspozytorów, własne zaplecze serwisowe 24/7. Nasze struktury zorganizowane są tak aby jak najbardziej zadbać o Państwa komfort, bezpieczeństwo, prywatnosć a także oszczędność czasu a co najważniejsze pieniędzy.

Stworzyliśmy koncepcję relatywnie niskiej ceny przejazdów. Mamy dla Państwa mnóstwo akcji promocyjnych , które stopniowo będziemy realizować. Nasze samochody realizują kursy miejskie, międzymiastowe a także bardzo często kursy międzynarodowe np: do Niemiec, Belgii, Holandii, Francji itp. Nie boimy się żadnej destynacji.

Zapraszamy zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych w celu podjęcia współpracy długoterminowej. Oferujemy formę rozliczeń bezgotówkowych na podstawie faktury VAT23%. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godziny dobę, 7 dni w tygodniu przez 365 dni w roku. Wierzymy że razem z naszymi klientami będziemy tworzyć znaną markę i solidną formę przewozów naszymi taxówkami.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY !

Zespół